Зручний стильний клатч-гаманець з натуральної м'якої шкіри, два відділення на змійках збоку є ручка і можна носити як клатч. чудово лягає в руку.
Розмір -21*10*5 см
Розмір -21*10*5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




