Топ
-25%

Чоловічий шкіряний гаманець Philipp Plein
1 600 ₴
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51001
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий стильний гаманець Philipp Plein на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше -кредитки, дрібні гроші і банкноти.
Особливості:
-Матеріал: верх - натуральна шкіра;
-підкладка - натуральна шкіра.
-3 відділення для банкнот (одне під змійкою)
-1 затискач для купюр
-відділення для монет на змійці зовні
-10 відділень для візиток і банківських карт.
Розмір -12*10*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






