Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше -кредитки, дрібні гроші і банкноти.
Особливості:
-2 відділення для банкнот
-Відділення для монет ззаду на блискавці
Матеріал-якісна натуральна шкіра
Розмір -12*10*2 см
Йде у фірмовій коробці.
Особливості:
-2 відділення для банкнот
-Відділення для монет ззаду на блискавці
Матеріал-якісна натуральна шкіра
Розмір -12*10*2 см
Йде у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








