Топ
-20%

Жіночий шкіряний чорний гаманець на магнітах
999 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-5242
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний і модний жіночий гаманець, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
-Красива лакова шкіра зовні
-внутрішня частина-натуральна м'яка шкіра.
-Перегородки із замші та текстилю.
-Основне відділення закривається на магніт.
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
-Йде у фірмовій коробці
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір-19 см * 9,5 см * 3 см;
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-Красива лакова шкіра зовні
-внутрішня частина-натуральна м'яка шкіра.
-Перегородки із замші та текстилю.
-Основне відділення закривається на магніт.
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
-Йде у фірмовій коробці
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір-19 см * 9,5 см * 3 см;
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




