Вертикальний шкіряний гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 2 відділення для банкнот і містка кишеня для монет. Водійські права, перепустка та інші документи можна помістити в прилеглих відсіках. Прозорі віконця слугуватимуть як відділення для банківських карток або фото дорогих людей. Оригінальним доповненням цього чоловічого гаманця є 3 блоки з прозорими файлами.
(2) два відділення для купюр (одне на блискавці);
(8) вісім комірок для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
(4) чотири прилеглі кишені;
(3) три прозорі вікна;
(1) один блок із прозорими файлами.
Розміри (ШхВхГ): 10,5х14х3,5.
(2) два відділення для купюр (одне на блискавці);
(8) вісім комірок для пластикових карток;
(1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
(4) чотири прилеглі кишені;
(3) три прозорі вікна;
(1) один блок із прозорими файлами.
Розміри (ШхВхГ): 10,5х14х3,5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








