Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним додаванням відрізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації.
Особливості -3 відділення для банкнот (одне під змійкою ), відділення для монет на застібці
Розмір -12*10*3 см
Особливості -3 відділення для банкнот (одне під змійкою ), відділення для монет на застібці
Розмір -12*10*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






