
Чорне чоловіче портмоне з натуральної шкіри з відділенням для авто документів та паспорту
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 302 B
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіче портмоне у формі книжечки виготовлене в класичному стилі. Він має не тільки 3 секції для купюр, але й об'ємний блок для документів. У нього поміщаються водійські права та техпаспорт на автомобіль.Також у портмоне передбачено відділення для паперового паспорта (України чи закордонний) Притаманки, що прилягають, можна використовувати для зберігання грошей на "чорний день". У шкіряному гаманці також є місце для восьми банківських карток і відділення для паспорта. Монети зручно носити у внутрішній кишені на кнопці.
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(1) один знімний блок для автодокументів;
(1) одне відділення під паспорт;
(2) дві прилеглі кишені;
(8) вісім комірок під картки;
(1) одна монетниця.
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3.
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(1) один знімний блок для автодокументів;
(1) одне відділення під паспорт;
(2) дві прилеглі кишені;
(8) вісім комірок під картки;
(1) одна монетниця.
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








