Гаманець із застібкою для чоловіків із подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У цій моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше: кредитка, дріб'язок і банкноти. Для виготовлення використана чорна натуральна шкіра.
Особливості
3 кишені для банкнот (одна на блискавці);
6 відділення для кредитних карток;
1 відділення для монет на кнопці.
Розміри (ШхВхГ): 11х9,5х3;
Особливості
3 кишені для банкнот (одна на блискавці);
6 відділення для кредитних карток;
1 відділення для монет на кнопці.
Розміри (ШхВхГ): 11х9,5х3;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




