Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном та зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше -кредитки, дрібні гроші та банкноти.
Особливості:
-3 відділення для банкнот (одне під змійкою)
-відділення для монет на кнопці
-6 осередків під картки
Розмір -12*10*3 см
Особливості:
-3 відділення для банкнот (одне під змійкою)
-відділення для монет на кнопці
-6 осередків під картки
Розмір -12*10*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴









