Бананка. Сумка через плече слінг
Розмір - 16(ширина)*30(висота)
матеріал-текстиль
Тренд цього сезону.
Висока якість
Відмінна фурнітура Ремінь регулюється. Можна носити на поясі, на грудях, на спині. Щільна підкладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1190 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




