Брендова сумка через плече зроблена в люксовій якості У сумки справді цікавий чотирикутний дизайн, який неодмінно вразить будь-яку модницю. Сумка має відкидний клапан, щоб усі ваші речі були в безпеці.
-Яскравий дизайн.
-Подовжений плечовий ремінь.
-Якісна фурнітура.
-У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Розмір -12*25*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









