-18%

Стильний маленький гаманець для грошей затискач Philipp Plein
1 400 ₴
1 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: Pp 8622
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий стильний компактний компактний затиск для грошей з якісної натуральної м'якої шкіри, дуже зручний і місткий
Особливості:
-8 відділень під пластикові картки
-монетниця ззаду на блискавці.
Розмір-11 * 9 * 1 см
Матеріал-якісна натуральна шкіра
Йде у фірмовій коробці.
Особливості:
-8 відділень під пластикові картки
-монетниця ззаду на блискавці.
Розмір-11 * 9 * 1 см
Матеріал-якісна натуральна шкіра
Йде у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴





