Новинка
-44%

Велика шкіряна чорна візитниця Chanel люкс
1 800 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візитниця жіноча на кнопці чорна Chanel 257
80 комірок для карток або візиток
Матеріал: Лакова шкіра
Упаковка- фірмова коробка
Розмір: 21/8/2 см
80 комірок для карток або візиток
Матеріал: Лакова шкіра
Упаковка- фірмова коробка
Розмір: 21/8/2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця настільна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість карт, що вміщаються | 80 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 51-100 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





