-10%

Шкіряна дорожня косметичка Armani
1 999 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня чоловіча шкіряна косметичка для чоловіків є стильним аксесуаром для сучасних чоловіків, які цінують порядок і організованість під час подорожей або в повсякденному житті.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-одне велике відділення під змійкою
-в середині нашитий логотип
-всередині з одного боку кишенька на блискавці
-всередині з іншого боку відкрита кишеня
-незнімна коротка ручка (15 см)
Колір: Чорний
Розмір-26*15*11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴









