-20%

Шкіряна спортивна (дорожня) сумка в philipp plein
4 999 ₴
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9966268
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вашій увазі розкішну дорожню сумку philipp pleinю.Завдяки своїм розмірам ця універсальна модель ідеально підходить як для подорожей, так і для занять спортом. Ваш стиль і смак не залишаться непоміченими з цим вишуканим аксесуаром.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку кишеня на блискавці
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-незнімна короткі ручки (40 см)
- довгий плечовий ремінь (мах 150 см)
Колір: Чорний
Розмір-52×28×23 см
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку кишеня на блискавці
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-незнімна короткі ручки (40 см)
- довгий плечовий ремінь (мах 150 см)
Колір: Чорний
Розмір-52×28×23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴







