
Невеликий шкіряний лаковий червоний гаманець
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25-309
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець із натуральної шкіри з лаковим покриттям не надто великого розміру і маленькою вагою всього 120 грамів. Зручний - не займає надто багато місця.
Гаманець закривається на кнопку
(3) три відділення для купюр;
(6) шість відділень для кредитних карток;
(1) одне прозоре відділення;
(1) одне відділення для документів;
(1) одне відділення на блискавці;
(1) одна монетниця зовні
розміри-13*9 см
Якість відмінна!
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправка: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dingo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴







