стильний класичний шкіряний шкіряний лаковий гаманець
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3,5
Структура:
(3) три відділення для купюр;
(9) дев'ять осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) одна кишеня на блискавці;
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3,5
Структура:
(3) три відділення для купюр;
(9) дев'ять осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) одна кишеня на блискавці;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






