Жіночий гаманець Діор. Це незамінний аксесуар, який чудово доповнить Вашу сумочку.
Розмір:
Ширина — 20 см.
Висота — 10 см.
Товщина — 2.5 см.
У комплекті: фірмова коробка.
Розмір:
Ширина — 20 см.
Висота — 10 см.
Товщина — 2.5 см.
У комплекті: фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴






