-27%

Жіночий гаманець на блискавці Christian Dior
1 100 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 89003
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець на блискавці Christian Dior.
Опис:
-закривається на блискавку
-всередині 3 відділення для купюр
-8 відділів для карток
-відділення на блискавці під монети
Матеріал: екошкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 20х10х2,5 см.
Країна-виробник: Китай
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Опис:
-закривається на блискавку
-всередині 3 відділення для купюр
-8 відділів для карток
-відділення на блискавці під монети
Матеріал: екошкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 20х10х2,5 см.
Країна-виробник: Китай
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





