
Червоний шкіряний гаманець з автоматичною засувкою для монет
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73031
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість цієї моделі в зовнішній монетниці, яка закривається автоматично.
-3 відділи для купюр.
-9 відділів для кредитних карт / візиток.
-1 відділення на блискавці.
-Зовнішня монетниця закривається на металеву засувку.
Упаковка -подарункова фірмова коробка
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір: 18.5*10*3 см
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








