Бананка. Сумка через плече слінг
-Висока якість
-Відмінна фурнітура
-Ремінь регулюється
-Можна носити на поясі, на грудях, на спині
-Плотна підкладка
Розмір - 16(ширина)*30(висота)
Матеріал-текстиль
-Висока якість
-Відмінна фурнітура
-Ремінь регулюється
-Можна носити на поясі, на грудях, на спині
-Плотна підкладка
Розмір - 16(ширина)*30(висота)
Матеріал-текстиль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



