Бананка. Сумка через плече слінг Розмір – 16(ширина)*30(висота) Еко шкіра Тренд цього сезону. Висока якість Чудова фурнітура Ремінь регулюється. Можна носити на поясі, грудях, на спині. Щільна підкладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Бананка |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





