Гаманець жіночий Vermari АЕ 1013 Date RED (лак, без мет, дод. візитниця)
Виготовлений: з натуральної шкіри (лак) високої якості
Колір: бордо
Особливості: класичний, місткий, додаткова візитниця, місткий, класичний, додаткова візитниця
-4 відділення для купюр
-1 відділення на змійці
-15 відділень для карток
-2 потайні кишені
-1 відділення для монет (на змійці)
Розміри:
-Висота 9.5 см
-Довжина 18.5 см
-Ширина 4,0 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴









