-12%

Жіночий місткий шкіряний гаманець у кольорі пудра
1 250 ₴
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8822
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний клатч-гаманець із натуральної м'якої шкіри.
-два відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка за допомогою якої можна носити як клатч (прекрасно лягає в руку)
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона.
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -20,5*10*4 см
-два відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка за допомогою якої можна носити як клатч (прекрасно лягає в руку)
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона.
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -20,5*10*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








