Незрівнянна сумка в шикарній, люксовій якості! Містка, м'яка сумка-шопер, виконаний у фірмовій канві. Внутрішній відділ дуже просторий, без зайвих деталей і елементів. Ідеально підійде для активної та стильної дівчини, яка проводить свій день у русі. Виглядає така модель дуже круто і якісно, завдяки фірмовій канві, з якої пошита сумка. Крім того, практичний і універсальний коричневий колір цієї канви буде поєднуватися абсолютно з будь-якими відтінками у Вашому вбранні. Саме завдяки тому, що канва - це бездоганний матеріал для сумки.
Всередині одне велике відділення, збоку є кишенька на блискавці.
Так само окремо від сумки, на карабіні кріпиться невеликий гаманець/косметичка.
Підкладка всередині сумки класична
Елегантні вузькі ручки виконані так само з еко-шкіри.
Дно щільне.
Розмір:
Ширина- 46см.
Висота- 30см.
Товщина- 18см.
Всередині одне велике відділення, збоку є кишенька на блискавці.
Так само окремо від сумки, на карабіні кріпиться невеликий гаманець/косметичка.
Підкладка всередині сумки класична
Елегантні вузькі ручки виконані так само з еко-шкіри.
Дно щільне.
Розмір:
Ширина- 46см.
Висота- 30см.
Товщина- 18см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






