Жіночий лаковий шкіряний гаманець на кнопці.
-Матеріал-натуральна шкіра
-2 великих відділення під купюри
-2 відділи на блискавці (1 зовні і 1 всередині)
-11 відділів для карток і візиток
-3 прозорих віконця.
Розмір19x8,5х3 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
-Матеріал-натуральна шкіра
-2 великих відділення під купюри
-2 відділи на блискавці (1 зовні і 1 всередині)
-11 відділів для карток і візиток
-3 прозорих віконця.
Розмір19x8,5х3 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henghuang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴








