Великий чоловічий рюкзак із натуральної шкіри. Рюкзак має одне велике відділення з внутрішніми кишенями та менше відділення для документів. Також збоку є ручка щоб носити рюкзак як сумку. Уся фурнітура має знаки фірмового логотипу. Усередині є додаткові дрібні кишенькові відділення. Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір:
Висота – 40 см.
Ширина – 30 см.
Товщина – 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴







