Якісний і стильний рюкзак giorgio armani з натуральної шкіри, розмір під формат А4
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-фурнітура брендована, всі лого є
-одне велике відділення під змійкою
-Всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці і велика кишеня (22 * 27 см) під планшет, книгу і т.д .
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-з лицьового боку два відділення під блискавками
*велике 32*26 см
*мале 9*26 см
-з боків рюкзака знизу дві невеликі кишеньки
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину і забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Колір: Чорний
Розмір:
Висота - 40см.
Ширина - 30 см.
Товщина - 15 см.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-фурнітура брендована, всі лого є
-одне велике відділення під змійкою
-Всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці і велика кишеня (22 * 27 см) під планшет, книгу і т.д .
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-з лицьового боку два відділення під блискавками
*велике 32*26 см
*мале 9*26 см
-з боків рюкзака знизу дві невеликі кишеньки
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину і забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Колір: Чорний
Розмір:
Висота - 40см.
Ширина - 30 см.
Товщина - 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кишені | Бічні |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴








