Шкіряна якісна бананка-слінг. Ідеально лягає на тілі, дуже зручна у носінні. Має два окремі відділи на блискавці та кишеньку попереду. Ремень через плече регулюється на обидві сторони
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри: Висота – 30 см. Ширина – 15 см. Товщина – 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









