Матеріал - якісна еко-шкіра та текстиль.
Розмір:
-довжина 21 см,
-висота 16 см,
-ширина 6,5 см.
Довжина плечового ремінця 120 см.
Закривається на клапан з автоматичною застібкою.
Усередині 1 відділення
Розмір:
-довжина 21 см,
-висота 16 см,
-ширина 6,5 см.
Довжина плечового ремінця 120 см.
Закривається на клапан з автоматичною застібкою.
Усередині 1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






