Матеріал - якісна еко-шкіра та текстиль.
Розмір:
-довжина 21 см,
-висота 16 см,
-ширина 6,5 см.
Довжина плечового ремінця 120 см.
Закривається на клапан з автоматичною застібкою.
Усередині 1 відділення
Розмір:
-довжина 21 см,
-висота 16 см,
-ширина 6,5 см.
Довжина плечового ремінця 120 см.
Закривається на клапан з автоматичною застібкою.
Усередині 1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








