
Чоловіча шкіряна барсетка louis vuitton
2 500 ₴
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991806-2
Шикарна чоловіча барсетка, яка незамінна в повсякденному житті .Виріб виготовлено з міцної шкіри, яка прослужить багато років, не втрачаючи якісних характеристик. Барсетка відмінно тримає форму і підійде під будь-який образ. Незважаючи на невеликий розмір клатч досить місткий, щоб вмістити гроші, кредитки, дисконтні картки, візитки, смартфони та інше.
Характеристики:
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-основне відділення під блискавкою і блискавку можна фіксувати на кодовий замок
-всередині з одного боку кишенька на блискавці
-всередині з іншого боку відділення для 6 карток або візиток і кишенька під телефон або ін.
-на лицьовій стороні кишеня на магнітах
-ззаду клатча незнімна ручка на руку
-В комплекті шкіряний ремінець на руку
Колір: Чорний
Розмір :22*12*4 см
кодовий замок 0-0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 099 ₴







