Модель має класичну структуру з додатковим відділення для банківських карток, фіксується за допомогою магніту.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: Чорний, бордо, зелений і червоний
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3,5
Структура: (3) три відділення для купюр;
14 осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця на блискавці всередині і 1 зовні
(2) кишені прозорих;
(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Усередині знаходиться 3 відділення для купюр
Модель дуже функціональна, має чудовий вигляд і приємно лежить у руці. Дуже зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: Чорний, бордо, зелений і червоний
Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х3,5
Структура: (3) три відділення для купюр;
14 осередків для пластикових карт;
(1) одна монетниця на блискавці всередині і 1 зовні
(2) кишені прозорих;
(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Усередині знаходиться 3 відділення для купюр
Модель дуже функціональна, має чудовий вигляд і приємно лежить у руці. Дуже зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Лаковая |
| Цвет | Зелёный |
| Застежка | Кнопки, Молния, Магнитная |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 14 |
| Количество отделений для монет | 2 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴









